ŽIŪRĖJO, ŽINOJO …
Knygyne sutikau vaikystės draugę, kuri ieškojo knygos “Kaip atsikratyti žalingų įpročių.” Skundžiasi, ištekėjusi už girtuoklio. Vyras taip isigazavo, kur sugriebia, ten geria, gaudyte gaudo … Abudu irzlūs, gal dėl nuolatinių kivirčų… O šiaip,kaip negirtas - nieko žmogus. Atrodo ir namuose nieko netrūksta, bet jei vėl pradėčiau nuo jaunystės, jokiu būdu netekėčiau … Pagaliau jei tekėčiau - tai labai labai gerai apgalvočiau, apsižiūrėčiau … O juk ištekėjo ne 18 - kos metų! Žiūrėjo, žinojo …! Pamenu, sakydavo: “Et koks čia vyras jeigu negeria, nerūko, nesikeikia … tik pasnikauja…”
Gaila, kad žmonės tiek pragyveno, o dvasinis pasaulis - drumzlinas.
Rodyk draugams
ne nuo amžiaus priklauso suvokimas, manyčiau.