BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ŽIŪRĖJO, ŽINOJO …

     Knygyne sutikau vaikystės draugę, kuri ieškojo knygos  “Kaip atsikratyti žalingų įpročių.” Skundžiasi, ištekėjusi už girtuoklio. Vyras taip isigazavo, kur sugriebia, ten geria, gaudyte gaudo … Abudu irzlūs, gal dėl nuolatinių kivirčų… O šiaip,kaip negirtas - nieko žmogus. Atrodo ir namuose nieko netrūksta, bet jei vėl pradėčiau nuo jaunystės, jokiu būdu netekėčiau … Pagaliau jei tekėčiau - tai labai labai gerai apgalvočiau, apsižiūrėčiau … O juk ištekėjo ne 18 - kos metų! Žiūrėjo, žinojo …! Pamenu, sakydavo: “Et koks čia vyras jeigu negeria, nerūko, nesikeikia … tik pasnikauja…”
     Gaila, kad žmonės tiek pragyveno, o dvasinis pasaulis - drumzlinas.     

Patiko (0)

Rodyk draugams



1 komentaras

  1.   Tiltas per amžinybę 2009-03-27 17:26:34

    ne nuo amžiaus priklauso suvokimas, manyčiau.

Palikti komentarą