BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ŽENGIANT Į NAUJUOSIUS … …

     Žengiame į  2 0 0 9  - uosius metus. Paprastai Naujieji metai neša su savim daug džiaugsmo ir vilčių.Naujųjų metų proga vieni kitiems linkime daug laimės.Tegul ir ne visi vienodai įsivaizduoja tą laimę, bet visi vienodai jos norime ir siekiame.
     Pradedant Naujuosius metus, peržvelgiami senieji metai, kas gero per tuos metus padaryta, kas neištesėta…
     Jei kiekvienas mūsų ranka ant širdies padėjęs perverstų savo gyvenimo knygos prirašytąjį lapą - rastų tokių vietų kurias norėtų išbraukti, o kitas ir visą tą lapą sunaikinti.
     Išmuš dvyliktą dužių bokšto laikrodis. Vieni pergyventi metai baigsis, o kiti ateities paslapčių pilni prasidės.
Kiekvienas pagalvosim! O kas yra metai? Tai yra tas, kas neatskiriamai susijęs su gyvenimų ir vis be paliovos bėga iš paslaptingos ateities per dabartį į nebegrįžtamą praeitį.
     Kai laikrodžio rodyklė rodys pirmąją sekundę, ir iš ateities rūmų išeis Naujieji Metai, neatsakys jie į sveikinimus ir triukšmingas sutikimo ceremonijas, bet tik skubiai atskleis naujo gyvenimo knygos puslapį.
     Ačiū už tai, kad atnešėte daug džiaugsmo, senieji metai, būkite sveiki  NAUJIEJI !
         
                       LAIMINGŲ,
                                              SĖKMINGŲ
                                                                    NAUJŲJŲ
                                                                                             2     0     0     9
                                                                                                                            METŲ ! 

Rodyk draugams



4 komentarai

  1.   Teroristas 2008-12-30 19:41:30

    IŠ NAUJOS KNYGOS, sekančios. Vadinas "Gaudyk gabalą anglies" …

    Skeiterio mantra

    Einu aš prospektu, nešuos aš ne šiaip
    Sau kažką, o pilną vandens
    Stiklinį indelį-vadinam akvariumu.
    Ir viskas lyg nieko - palaima tikra
    Prospekte gražu, o ir neskauda galva.
    Tik va - štai tau ką:
    Atsitinka:
    Įriedą į mane toksai suskis
    Ant lentos su ratais,
    Ot koks, matot, suskis.
    Akvariumas mano tik bump
    Ir nėra
    Į šipulius dūžta
    Nelaimė tikra!
    O tasai pridurkas išsižiojo ir ką?
    Juk jo čia kaltė, kad tave ką!
    Ko nerimai tu, pacane toksai ?
    Ko namuos nesidedi, kokokio šūdo čia klausai?]
    Ko tu, išpera kalės, praeiti neleidi?
    Su savo ratukais prospekte kliūdai?
    O jis ir atsako, tas kvaiša berniukas:
    ''Eik nachūj tu, wtf čia sakai?''
    Ak taip tu berneli man drįsai, man sakei ?
    Tai gaudyk dabar
    Savo sup,i,stą lentą
    Po mašinų ratais,kad galvą savą
    Pamestum tu, kiaulė, kad tėvas priluptų
    Kam lentas tu eikvoji, kam tu jas daužai?
    Tokia štai pikta skeito lemti - į šipulius dūžo
    Lyg tas akvariumas manas.
    Ir eik tu, pacane, padrošk, pasmaukyk,
    Bet nedrįsk tu, rūpužė, pastos Edgai kelią!

    Reperio bėdos

    Užaugo vaikelis
    Ar augt įpusėjo
    Sukako jam 13-
    Durniuot jis pradėjo
    Nuleido sau kelnes,
    XXL velkas maikę
    Kas jam pasidarė?
    Galvoj negerai?
    Ak, jisai "rapuoja"
    Kaip eina - ropoja
    Nes maišos jam smarkiai lenarų klynas tarp kojų
    Tai ėjop štai vaikis gatve sau ropoja
    Kai staigiai pamatė kai ką ir ant kojų:
    Čia Krasnuchos bahūrai stovėjo ir plojo
    Su beisbolinėm lazdom jie tyliai taip plojo
    Tai davė tas vaikas į kojas į kojas
    Pavyjo nevidonai
    Nebepastovi jis jau ant kojų
    Lazdų jisai gavo ir kelnių neteko
    Kaip ir kepurės ir diržo ir kėdų.
    Neteko dantų ir neteko akies
    Pamokė vyresnieji kaip reiki NESIELGT.

    Marozo nesekmė

    Gyveno sau toks
    Rajone anam
    Tiksliau ne rajone šiaip belenkokiam
    O pačioj Krasnuchoj, kur lesita gyvent ne bet kam]
    Toksai štai ponaitis
    Deivukas vardu.
    Marozo jis buvo
    Forsavo jisai
    Daužydavo reperius, skeiterius, ei
    Ar dar yr belikę anų kurių ne-
    Sudaužytų Deiwius einančius Savanorių gatve?
    Turėjo jis paną
    Jin - fyfa tokia
    Blondinė bet be "špakliau" iš arti - nekokia.
    Jisai mėgo "siemkes" ir bambalį mėgo
    Bet štai vargšam forsui, jį ištiko bėda …
    Nuėjo prie Vilnios, prie skeiterių parko
    Daužyti jų snukių o čia, nelauktai:
    Pastoja jam kelia ir dviem jo draugeliam
    Visas plikagalvis SKINŲ būris.
    Grandinės sužvango, paspilė kraujai:
    Ne skeiteriams teko, o marozams skaniai.
    Ir gavo į galva su kerzu Deivukas, paskutinė mintis jo:
    Kaip viskas aplink gražiai sukas …

    EMO, EMO, bėk iš kiemo

    Devintam aušte mano namo
    Gyventa neseniai vieno tokio berno …
    Lyg ir ne kvailas, iš padoriųjų šeimos
    Ne koks ten "chebrantas", ne joks intrigantas
    Bet buvo jis toks, kol ne tapo paaugliu
    Sukako tam vaikui 13 metų ir virto jis MAUGLIU
    Ilgoki plaukai jo juodi, kaip mazutas
    Akis jisai dangsto, nenori būt pastebėtotas
    Nei kalba, nei klauso
    Tiktai, aišku, metalo, a lia tokio roko
    Ir tyliai po nosim sau šūdą jis mala
    Tėvai sunerimo - kas vaikui nutikę
    Sulysęs, sukūdęs, apsirėdęs kaip gatvės merga
    Nei gyvas nei miręs jis trinas po kiemą
    Vadina jis save tik EMO tik EMO …
    Ką anas šūdas reiškia, manęs tu neklausk
    Bet proto turėk ir perdaug neįsijausk
    Nes kas bloga tas bloga, o kas gera tas gera
    Kas juoda - ne balta, o balta - ne juoda.
    Tai va vieną rytą užtiko mama tą EMO sūnelį vonioj su britva
    Papjovė jis save, sutrūkus vena
    Ir baigėsi juoda kaip mazutas vargšo EMO diena …

  2.   Augis 2008-12-30 19:58:37

    Diena keičia diena,naktis - naktį. Į metų prieblandą nugrims ir paskutinis gruodžio vakaras.
    Linkių džiugios šventinės nuotaikos.Gerų 2009 metų!

  3.   Teroristas 2008-12-30 20:09:52

    SPECIAL NEW YEARS GIFT

    Papildomi eilėraščiai NEMOKAMAI.

    Baladė apie ONę.lt

    Gyveno mergaitė
    Gyveno bahūras
    Gyveno toli nuo viens kito ir kas?
    Nebūtų pažinę viens kitą ir po 30 metų
    Bet nuo čia ir prasidėjo bėda …
    Ta merga kvailoji užsiregino nūn
    Užregino ir bahūras sau akauntą ten pat
    Ir buvo tai ONĖ, o ONĖ šventa
    Ir čia prasidėjo visa jų bėda …
    Bahūras tasai očkarikas toksai
    Merga - kaip lenta
    Nei minkšta, nei šilta
    Bet jin įsitaisė sau LIUX avatarą
    Gražuole pasidarė fotošopo pagalba
    Bernelis - ne pesčias
    Ką moka jisai:
    Tai tik hakėrauti ir sukūrė tasai
    Bahūras sau tokį 'nachalą'
    Su "tačka", su bicepsais ir su pilnom kišenėm
    Koksai jis nebuvo ir koks jis nebus.
    Ir čia prasidėjo:
    Jin jį įsimylėjo
    Patiko jai raumenys jo ir jo mašina
    O jis neištyžo - pamilo jis ją
    Ir bėgo sau tyliai nuleisti kampe
    Kol nerašė jinai, kol nerašė ji jam
    Ir tokia tad meilė susitiko anie
    Očkarikas-seilius ir fyfa durna.

  4.   Agnė 2008-12-31 00:19:16

    Ir tave su Naujaisiais metais! ;)
    Kad išsipildytų visi Tavo užsibrėžti tikslai.

Palikti komentarą