ŽENGIANT Į NAUJUOSIUS … …
Žengiame į 2 0 0 9 - uosius metus. Paprastai Naujieji metai neša su savim daug džiaugsmo ir vilčių.Naujųjų metų proga vieni kitiems linkime daug laimės.Tegul ir ne visi vienodai įsivaizduoja tą laimę, bet visi vienodai jos norime ir siekiame.
Pradedant Naujuosius metus, peržvelgiami senieji metai, kas gero per tuos metus padaryta, kas neištesėta…
Jei kiekvienas mūsų ranka ant širdies padėjęs perverstų savo gyvenimo knygos prirašytąjį lapą - rastų tokių vietų kurias norėtų išbraukti, o kitas ir visą tą lapą sunaikinti.
Išmuš dvyliktą dužių bokšto laikrodis. Vieni pergyventi metai baigsis, o kiti ateities paslapčių pilni prasidės.
Kiekvienas pagalvosim! O kas yra metai? Tai yra tas, kas neatskiriamai susijęs su gyvenimų ir vis be paliovos bėga iš paslaptingos ateities per dabartį į nebegrįžtamą praeitį.
Kai laikrodžio rodyklė rodys pirmąją sekundę, ir iš ateities rūmų išeis Naujieji Metai, neatsakys jie į sveikinimus ir triukšmingas sutikimo ceremonijas, bet tik skubiai atskleis naujo gyvenimo knygos puslapį.
Ačiū už tai, kad atnešėte daug džiaugsmo, senieji metai, būkite sveiki NAUJIEJI !
LAIMINGŲ,
SĖKMINGŲ
NAUJŲJŲ
2 0 0 9
METŲ !
IŠ NAUJOS KNYGOS, sekančios. Vadinas "Gaudyk gabalą anglies" …
Skeiterio mantra
Einu aš prospektu, nešuos aš ne šiaip
Sau kažką, o pilną vandens
Stiklinį indelį-vadinam akvariumu.
Ir viskas lyg nieko - palaima tikra
Prospekte gražu, o ir neskauda galva.
Tik va - štai tau ką:
Atsitinka:
Įriedą į mane toksai suskis
Ant lentos su ratais,
Ot koks, matot, suskis.
Akvariumas mano tik bump
Ir nėra
Į šipulius dūžta
Nelaimė tikra!
O tasai pridurkas išsižiojo ir ką?
Juk jo čia kaltė, kad tave ką!
Ko nerimai tu, pacane toksai ?
Ko namuos nesidedi, kokokio šūdo čia klausai?]
Ko tu, išpera kalės, praeiti neleidi?
Su savo ratukais prospekte kliūdai?
O jis ir atsako, tas kvaiša berniukas:
''Eik nachūj tu, wtf čia sakai?''
Ak taip tu berneli man drįsai, man sakei ?
Tai gaudyk dabar
Savo sup,i,stą lentą
Po mašinų ratais,kad galvą savą
Pamestum tu, kiaulė, kad tėvas priluptų
Kam lentas tu eikvoji, kam tu jas daužai?
Tokia štai pikta skeito lemti - į šipulius dūžo
Lyg tas akvariumas manas.
Ir eik tu, pacane, padrošk, pasmaukyk,
Bet nedrįsk tu, rūpužė, pastos Edgai kelią!
Reperio bėdos
Užaugo vaikelis
Ar augt įpusėjo
Sukako jam 13-
Durniuot jis pradėjo
Nuleido sau kelnes,
XXL velkas maikę
Kas jam pasidarė?
Galvoj negerai?
Ak, jisai "rapuoja"
Kaip eina - ropoja
Nes maišos jam smarkiai lenarų klynas tarp kojų
Tai ėjop štai vaikis gatve sau ropoja
Kai staigiai pamatė kai ką ir ant kojų:
Čia Krasnuchos bahūrai stovėjo ir plojo
Su beisbolinėm lazdom jie tyliai taip plojo
Tai davė tas vaikas į kojas į kojas
Pavyjo nevidonai
Nebepastovi jis jau ant kojų
Lazdų jisai gavo ir kelnių neteko
Kaip ir kepurės ir diržo ir kėdų.
Neteko dantų ir neteko akies
Pamokė vyresnieji kaip reiki NESIELGT.
Marozo nesekmė
Gyveno sau toks
Rajone anam
Tiksliau ne rajone šiaip belenkokiam
O pačioj Krasnuchoj, kur lesita gyvent ne bet kam]
Toksai štai ponaitis
Deivukas vardu.
Marozo jis buvo
Forsavo jisai
Daužydavo reperius, skeiterius, ei
Ar dar yr belikę anų kurių ne-
Sudaužytų Deiwius einančius Savanorių gatve?
Turėjo jis paną
Jin - fyfa tokia
Blondinė bet be "špakliau" iš arti - nekokia.
Jisai mėgo "siemkes" ir bambalį mėgo
Bet štai vargšam forsui, jį ištiko bėda …
Nuėjo prie Vilnios, prie skeiterių parko
Daužyti jų snukių o čia, nelauktai:
Pastoja jam kelia ir dviem jo draugeliam
Visas plikagalvis SKINŲ būris.
Grandinės sužvango, paspilė kraujai:
Ne skeiteriams teko, o marozams skaniai.
Ir gavo į galva su kerzu Deivukas, paskutinė mintis jo:
Kaip viskas aplink gražiai sukas …
EMO, EMO, bėk iš kiemo
Devintam aušte mano namo
Gyventa neseniai vieno tokio berno …
Lyg ir ne kvailas, iš padoriųjų šeimos
Ne koks ten "chebrantas", ne joks intrigantas
Bet buvo jis toks, kol ne tapo paaugliu
Sukako tam vaikui 13 metų ir virto jis MAUGLIU
Ilgoki plaukai jo juodi, kaip mazutas
Akis jisai dangsto, nenori būt pastebėtotas
Nei kalba, nei klauso
Tiktai, aišku, metalo, a lia tokio roko
Ir tyliai po nosim sau šūdą jis mala
Tėvai sunerimo - kas vaikui nutikę
Sulysęs, sukūdęs, apsirėdęs kaip gatvės merga
Nei gyvas nei miręs jis trinas po kiemą
Vadina jis save tik EMO tik EMO …
Ką anas šūdas reiškia, manęs tu neklausk
Bet proto turėk ir perdaug neįsijausk
Nes kas bloga tas bloga, o kas gera tas gera
Kas juoda - ne balta, o balta - ne juoda.
Tai va vieną rytą užtiko mama tą EMO sūnelį vonioj su britva
Papjovė jis save, sutrūkus vena
Ir baigėsi juoda kaip mazutas vargšo EMO diena …
Diena keičia diena,naktis - naktį. Į metų prieblandą nugrims ir paskutinis gruodžio vakaras.
Linkių džiugios šventinės nuotaikos.Gerų 2009 metų!
SPECIAL NEW YEARS GIFT
Papildomi eilėraščiai NEMOKAMAI.
Baladė apie ONę.lt
Gyveno mergaitė
Gyveno bahūras
Gyveno toli nuo viens kito ir kas?
Nebūtų pažinę viens kitą ir po 30 metų
Bet nuo čia ir prasidėjo bėda …
Ta merga kvailoji užsiregino nūn
Užregino ir bahūras sau akauntą ten pat
Ir buvo tai ONĖ, o ONĖ šventa
Ir čia prasidėjo visa jų bėda …
Bahūras tasai očkarikas toksai
Merga - kaip lenta
Nei minkšta, nei šilta
Bet jin įsitaisė sau LIUX avatarą
Gražuole pasidarė fotošopo pagalba
Bernelis - ne pesčias
Ką moka jisai:
Tai tik hakėrauti ir sukūrė tasai
Bahūras sau tokį 'nachalą'
Su "tačka", su bicepsais ir su pilnom kišenėm
Koksai jis nebuvo ir koks jis nebus.
Ir čia prasidėjo:
Jin jį įsimylėjo
Patiko jai raumenys jo ir jo mašina
O jis neištyžo - pamilo jis ją
Ir bėgo sau tyliai nuleisti kampe
Kol nerašė jinai, kol nerašė ji jam
Ir tokia tad meilė susitiko anie
Očkarikas-seilius ir fyfa durna.
Ir tave su Naujaisiais metais!
Kad išsipildytų visi Tavo užsibrėžti tikslai.