BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

POETIŠKAS TURI BŪTI MŪSŲ GYVENIMAS …

Mandala

Mandala

Kai vaikščioju gatvėmis ar po parduotuves, kai važiuoju automobiliu, troleibusu, mikruške  visur matau papilkėjusius, liūdnus, uždarus, neramius veidus … Tai ne per gražiausias spektaklis ! … Tikriausiai taip pasakytų  Jonas Jurašas …  Jei nėra jokios priežasties būti liūdnam ar nelaimingam , mane tokia aplinka visad veikia nemaloniai … Į namus tokie žmones grįžta paniurę  … ir tą  nuotaiką visada persiduoda šeimai. Šitokį apverktiną gyvenimą žmonės kuria ir perteikia vieni kitiems . Kodėl žmonės nesistengia rodyti atvirą , :) besišypsantį savo šviesų gyvenimą .

Žmonės, mes nemokame  gyventi …  žavėtis vieni kitu … Tikroji meilės poezija yra vidinio gyvenimo bruožas. Visi mes mėgstame meną, muziką, šokį, kitas meno rūšis,  tad papuoškime savo vidinį gyvenimą spalvomis, ritmais, melodijomis !

Nepalikime poezijos vien ją kuriantiems poetams … Poetiškas privalo būti pats mūsų  gyvenimas …

Turime išmokti  kurti ir skleisti aplink save poeziją,  būti šiltiems, išraiškingiems , šviesiems  !

Sėkmės jums visiems ir geros dienos :)

* * *

Patiko (0)

Rodyk draugams6 komentarai

 1.   atf 2017-02-27 16:10:06

  Ai, tikriausiai mane matei :) Tokį pavargusį, papilkėjusį. Nežinau, ar dėl orų, ar dėl to, kad per daug dirbu, bet tikrai atrodau niūriai. Gal kartais praskaidrėju, tada šypsausi visiems, padavėjoms ar pardavėjoms. O iš visų jaučiasi kažkoks pyktis, kuris persiduoda ir man, ne visada spėju pajusti ir atsikratyti juo anksčiau, nei paskleidžiu į šalis toliau. Bet stengiuosi, kad gyvenimas man ir aplinkinimas būtų šviesesnis. Man net darbe kažkada oficialiai yra padėkoję už linksmai nuteikiančia darbo atmosferą.

 2.   Élys 2017-02-27 18:51:52

  Creio que devemos sempre sorrir, poi estaremos enviando aos outros vibrações de alegria e paz.
  Um abraço.
  Élys

 3.   GLUOSNIS 2017-03-03 01:12:21

  atf,
  Tikrai, tavęs mielas drauge - nemačiau :) ,bet įsivaizduoju, kad esi panašus į mane (sielos pasaulyje) tik aš daugiau … savo reikalais ir nematau šviesos …

 4.   GLUOSNIS 2017-03-03 01:31:25

  Querido amigo ELYS:
  Um sorriso e sempre bom ! Com um sorriso em um bom dia :)
  Obrigado por visitar !
  Um bom dia !:)
  Um abraco
  Gluosnis - Lituania

 5.   atf 2017-03-03 15:37:58

  Man ir atrodo, kad panašūs. Tik Tu daugiau šviesos turi ir matai :)

 6.   Vojtek 2017-03-04 19:47:20

  Witaj Rimasie
  Wybacz, że tu piszę ale nie mam do Ciebie innego kontaktu. Prosze Ciebie o przetłumaczenie na język polski poniższy tekst. Umieszczę go po prawej stronie na blogu o gospodarstwie agroturystycznym. Znajduje się ono na granicy litewskiej.I będę prowadził to gospodarstwo od kwietnia 2017.I tam na stronie umieszczę litewską flagę z tekstem litewskim. Z góry bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

  “Zapraszam do gospodarstwa agroturystycznego „U Basi i Waldka” Położonego na Podlasiu 30 km od Augustowa. Wieś Zelwa, powiat Sejny, gmina Giby. W sumie na razie 20 miejsc. 100 metrów od jeziora Zelwa i bardzo blisko duże jezioro Pomorze. Możliwość rozbicia namiotu i postawienia przyczepy kempingowej. Gospodarstwo jest w fazie rozwoju. Okolica wolna od smogu! Jeden z najczystszych miejsc Polski. Fantastyczny odpoczynek od zgiełku wielkomiejskiego. Las, ryby, grzyby, wędrówki i co kto chce. Więcej jest na stronie http://www.agroturystykazelwa.blogspot.com
  https://www.facebook.com/AgroturystykaZelwa/
  Kontakt : zelwa2017@wp.pl

Palikti komentarą