MES TIK SVEČIAI ŠIOJE PLANETOJE …
Mes į viską reguojame taip rimtai ! Kiekvienas taip rūpinamės savimi, tarsi būtume visatos centrai. Įtikinėjame save, neva mūsų bėdos pačios didžiausios ir vienintelės pasaulyje.Tačiau mes nesame tokie svarbūs , kaip mums atrodo. Kaip yra pasakęs žymus fizikas Stepheno Hawkingo, mes gyvename mažytėje planetoje, kuri sukasi aplink visai paprastą žvaigždę, skriejančia savo orbita šimto tūkstančio milijonų galaktikų telkinyje. Kai žmogau apie tai pagalvoji, supranti, kad mūsų problemos ir nusivylimai visai menkučiai. Mes tik svečiuojamės šioje planetoje be galo trumpai, o vis tiek į viską žiūrime taip pat be galo rimtai …
Rodyk draugams