BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

LIETUVA SU UŽGAVĖNIŲ KAUKE …

     Seimas jau pradėjo matuotis Užgavėnių kaukes. Visa eilė partijų - senųjų, bjauriai  “apsitapšnojusių”, ir naujųjų laikančių špygą kišenėje. Lietuva turi galimybę Užgavėnių kaukes išvysti po kelis kartus. Per Užgavėnes ir per rinkimus. Ruoškimes Užgavėnėm, kepkim blynus ir nepamirškime prisimatuoti Užgavėnių kaukės …
     Ar pagalvojote, kad kaukės gali priaugti?! … Gali atsitikti, kad žmogui pradės patikti viena iš kaukių ir jos nebenorės nusiimti, taip ir priaugs … Po Užgavėnių stenkimes nenaudoti jokiu kaukių, kam jos … būkime tokie kokie esame…
     Sėkmės, geros Užgavėnių nuotaikos ir džiugių akimirkų!       

Rodyk draugams



10 komentarai

  1.   Lina 2009-02-22 21:13:10

    Visi dėvi,tik kai kurie to nežino…)

  2.   BAUM 2009-02-22 21:43:01

    Manau tik mūsų vidus yra be kaukės:
    nuoširdumas,mintys,intuicija.

  3.   Anonimas 2009-02-26 08:33:12

    Visom keturiom pritariu Linai :)

  4.   Deividas 2012-04-17 18:05:14

    Kas nedevi kaukiu per uzgavines, tie pydarai ir dx.

  5.   GLUOSNIS 2012-04-18 22:00:03

    Deividai, ačiū, kad užsukai ir skaitei mano blogą. Tikiuosi su atėjusiu pavasariu tavo siela prašviėsės, nes gyvenimas yra gražus :) Linkiu gyvenime gražių ir prasmingų dienų :)

  6.   Deividas 2012-04-20 18:25:29

    As ne deividas ir tai tiesa kas nedevi kauiu tie pidarai, dx is su nauvaziavusiasi stogais

  7.   Deividas 2012-04-20 18:26:06

    nedevi

  8.   sdfsdfsdf 2012-04-20 18:26:46

    sdfsdfsdfs sfd sdfsd f d

  9.   sdfsdfsdf 2012-04-20 18:30:05

    Gl norejei nededevi?Deividai jei taip nerasik pataismo as pataisisiu. nedevei

  10.   sdfsdfsdf 2012-04-20 18:30:30

    kaukiu

Palikti komentarą