LIETUVA SU UŽGAVĖNIŲ KAUKE …
Seimas jau pradėjo matuotis Užgavėnių kaukes. Visa eilė partijų - senųjų, bjauriai “apsitapšnojusių”, ir naujųjų laikančių špygą kišenėje. Lietuva turi galimybę Užgavėnių kaukes išvysti po kelis kartus. Per Užgavėnes ir per rinkimus. Ruoškimes Užgavėnėm, kepkim blynus ir nepamirškime prisimatuoti Užgavėnių kaukės …
Ar pagalvojote, kad kaukės gali priaugti?! … Gali atsitikti, kad žmogui pradės patikti viena iš kaukių ir jos nebenorės nusiimti, taip ir priaugs … Po Užgavėnių stenkimes nenaudoti jokiu kaukių, kam jos … būkime tokie kokie esame…
Sėkmės, geros Užgavėnių nuotaikos ir džiugių akimirkų!
Visi dėvi,tik kai kurie to nežino…)
Manau tik mūsų vidus yra be kaukės:
nuoširdumas,mintys,intuicija.
Visom keturiom pritariu Linai
Kas nedevi kaukiu per uzgavines, tie pydarai ir dx.
Deividai, ačiū, kad užsukai ir skaitei mano blogą. Tikiuosi su atėjusiu pavasariu tavo siela prašviėsės, nes gyvenimas yra gražus
Linkiu gyvenime gražių ir prasmingų dienų 
As ne deividas ir tai tiesa kas nedevi kauiu tie pidarai, dx is su nauvaziavusiasi stogais
nedevi
sdfsdfsdfs sfd sdfsd f d
Gl norejei nededevi?Deividai jei taip nerasik pataismo as pataisisiu. nedevei
kaukiu