LAIKAS BĖGA … …
LAIKAS … Kas tu toks esi? Tu egzistuoji tik tiek, kiek mes žmogiškosios esybės, esame nelaimingos! Laimėje nėra laiko! Tada mūsų sąmonė tampa nejudri ir įsivaizdavimas apie laiką išnyksta … Tik kai laimė praeina, mes staiga suvokiame, kad kol mūsų sąmonė ilsėjosi už laiko ribų, amžinajame “dabar”, laikas ėjo į priekį. Laikas prasideda tada, kai mes atsiskiriame nuo laimės, kitaip tariant, “išeiname iš rojaus”. Bet nelaimė taip pat nežino laiko. Kuo nelaimingesni mes jaučiamės, tuo lėčiau slenka laikas. Minutė gali tapti valandomis. Ypač gilaus nusivylimo momentais, kai kančia tampa nebepakeliama, akimirka gali pavirsti begalybe. Tada laikas sustoja!
Rodyk draugams