BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

KADA JŪS BŪNATE LAIMINGI ? …

     Kartais būna, kai turi didelę svajonę ir nori, kad ji išsipildytų, kad būtum laimingas, bet  “niekas neišsipildo  ” …
Kartais žmogui, norisi bėgti, bėgti. Norisi visus  žmones apkabinti, išbučiuoti, suteikti  džiaugsmo akimirką - jam norisi, kad visi būtų  laimingi … Žmogus turi būti laimingas!

Rodyk draugams



1 komentaras

  1.   Jozas 2008-12-07 23:29:22

    Būtent. Reikia būti laimingu :)

Palikti komentarą