Gero apsipirkimo dėsnis: jei neperki vos pamatęs, kai sugrįši, jau nebus.
*
Man taip dažnai būna.
Man beveik visada ;D
o man paprastai būna, kad kai ateinu ko nors nusipirkti, tai iškart nieko nebūna, bet pasako, kad bus tuo metu, kai aš tikrai negalėsiu nusipirkti. :(Ir dar mažais kiekiais.
vardas (privaloma)
el. paštas ( nebus rodomas ) (privaloma)
www
Man taip dažnai būna.
Man beveik visada ;D
o man paprastai būna, kad kai ateinu ko nors nusipirkti, tai iškart nieko nebūna, bet pasako, kad bus tuo metu, kai aš tikrai negalėsiu nusipirkti. :(Ir dar mažais kiekiais.