BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

GERO APSIPIRKIMO DĖSNIS

             Gero apsipirkimo dėsnis:
                                                           jei neperki vos pamatęs, kai sugrįši, jau nebus.

                                                                                          *

Rodyk draugams



3 komentarai

  1.   BAUM 2008-12-04 20:03:49

    Man taip dažnai būna.

  2.   Siggy 2008-12-04 20:09:49

    Man beveik visada ;D

  3.   Emilija 2008-12-04 22:26:14

    o man paprastai būna, kad kai ateinu ko nors nusipirkti, tai iškart nieko nebūna, bet pasako, kad bus tuo metu, kai aš tikrai negalėsiu nusipirkti. :(Ir dar mažais kiekiais. :(

Palikti komentarą