BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2016, Gruodis

UŽVERTUS SENĄ LAPĄ PRAEITIES … …

Senieji Metai savo dainą baigia … Užvertus seną lapą praeities …

Linkiu mano Blogo  skaitytojams, kad Jūsų svajonės - nesudegtų spalvotų žvakių liepsnoje, kad sėkmė neapleistų Jūsų namų, kad kišenėse nešvilptų vėjai, o labiausiai, kad netrūktų  i š t i k i m ų draugų !

Laimingų Naujųjų  2 0 1 7 Metų ! :) :)  :)

Būkite laimingi ! :

Rodyk draugams

Neišmatuojama Kalėdų prasmė …

Kiekvienais metais laukiu Kalėdų. Kalėdos  jau pats žodis  d ž i u g i n a  širdį. Nesvarbu, kad mes bijome to pašėlusio skubėjimo, ilgų Kalėdinių dovanų sąrašų ką reikia nupirkti ir padovanot kai ateis Kalėdos. Vis dar jaučiame šiltą jausmą , kurį jautėme kai buvome vaikai, tą pačią šilumą, kurį pripildo širdis ir mūsų namus.

K a l ė d o s yra tikriausios kai mes jas švenčiame dovanodami meiles šviesą, tiesa, kam jos labiausiai reikia … Išmokime vieni kitiems dažniau pasakyti gerą žodį, išgirsti vienas kitą …

Linkiu visiems linksmą Kalėdinę dvasią išsaugoti  v i s u s   metus, o Kalėdų senelis, tegul nustebina visus  s t a i g m e n o m i s .


Linksmų Šv.Kalėdų ir Laimingų  N a u j ų j ų   2 0  1 7  Metų  ! :)

:( :)

Rodyk draugams

ŽEMĖS ŠEIMA …

Art google

Art google

Mes visi kvėpuojame tuo pačiu oru, vaikštome ant tos pačios žemės. Jei spjauname  ant žemės, spjauname ant savęs … šiukšliname, tai ant savo sąžines. Vanduo teka į jūrą, išgaruoja į orą, galiausiai  lyja ant mūsų galvų. Žemė  tai mūsų motina. Mes visi esame susiję  su - Žemės  šeima.  Tad gerbkime gamtą, gerbkime  Žemę ir  nepamirškime jai  p a d e k o t i  už mums suteiktą grožį ir palaimos jausmą. Už gamtos grožį, pasakykime AČIŪ savo Žemei, kad ji mus taip myli, saugo, globoja ir dar sugeba džiuginti mūsų kietas širdys …

Mylėkime žemę - ji mūsų namai, išorinio pasaulio namai.

* * *

Rodyk draugams