BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2015, Gruodis

ESAME PRIE GRAŽIAUSIŲ ŠVENČIŲ SLENKSČIO …

Giotto di Bondone freska šv.Franciškaus bažnyčia - Asižius

Giotto di Bondone freska Šv.Pranciškaus bažnyčia - Asyžius

Esame prie gražiausių švenčių - šv. Kalėdų ir Naujųjų  2 0 1 6 metų - slenksčio.  Tegul mūsų , nuoširdus bendravimas ir gerumas šildo šalia esančius, sužiba ryškia šviesa kiekvienoje šeimoje.

Sveikinu visus Blog’o skaitytojus  su šventėmis ir nuoširdžiai linkiu Jums laimės, meilės, džiaugsmo, ramybės Jūsų namuose, gražių ir prasmingų dienų.

Nuoširdžiai :)

- GLUOSNIS -

Rodyk draugams

INDAS GAUBIAMAS TAMSIŲ PASLAPČIŲ … * 2

Žmonijos istorijoje gausu pavyzdžių apie keistus įvykius ir reiškinius, kurių priežastys - neigiamos energijos krūvį turintis daiktai. Apie tokius daiktus sako, kad jie yra prakeikti, apsėsti piktųjų dvasių … Labai suglumstam kai atsidūrem  su atsitiktinumų mistikos sutapimų.

Tapytojas, vitražistas, scenografas, religinio meno tyrinėtojas, Bažnytinio meno muziejaus įkūrėjas  Adolfas Valeška gyvendamas Indianoje - JAV sukaupė nemaža antikvarinių vertybių. Lietuvai atgavus nepriklausomybę grįžo į Lietuvą su savo darbais ir  labai retų ir vertingų antikvarinių daiktų kolekcija.  Dailininkas daug   antikvarinių daiktų  dovanojo muziejams, o didesnę dalį  paliko savo mylimam anūkui Erdvilai Valeškai. Anūkas nemaža vertybių yra pardavęs, nes reikėjo pinigų pragyvenimui …

Pamenu, sutinku vidurdienį Erdvilą skubantį  Laisvės alėja. Erdvilas ir sako, parduodąs XIII a. Čan dinastijos laikų įspūdingą žalvarinį apeiginį indą taurę - gerti vynui. Senelis pasakojo jam, kad indą  nupirkęs Havajuose iš labai sergančio ir nenorėjusio išsiskirti su savo daiktu seno japono. Japonas pardavęs indą už dviejų dienų mirė. Parduodamas indą japonas senelį du kartus griežtai perspėjo, kad jokiu būdu negalima parduoti pasipelnymo tikslais šiuo apeiginio indo. Indas gali būti tik perduodamas  iš kartos į kartą, arba dovanoti ir tik susirgus ar į didelę bėdą papuolus parduoti ir be jokio pelno. Erdvilas linkęs buvo viską žiūrėti pro pirštus tad indą atidavė į antikvariatą.

Po kiek laiko - parduotuvėje sutinku Erdvilo mama. Iš mamos išgirdau baisią žinią. Po dviejų dienų, kai buvo įstatytas antikvariate iš senelio paveldėtas indas, Erdvilas žuvo autoavarijoje. Kartu važiavęs antrosios žmonos sūnus buvo tik sužeistas.  Žūties dieną turistas iš Kinijos vaikščiodamas po  miestą ir užėjęs į antikvariatą susidomėjo indu. Prašė indo niekam neparduoti ir paliko rankpinigių - pusę kainos kainuojančio indo. Tačiau kinas taip ir nepasirodė. Savininkas kino visur ieškojo, gavęs iš viešbučio adresą bandė skambinti net į Kiniją, bet pirkėjas kaip dingo, taip dingo … tarsi mistikos rūke ištirpo …

Rodyk draugams

2014 - 12 - 11 + 2015 - 12 - 11

Laikas nuneš dvi trapias daleles,

Į visatos beribės erdves …

Nebeliks nei Tavęs,

Nebeliks nei Manęs.

Tiktai meilė klajos po erdves …

Rodyk draugams