BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2014, Sausis

DIENOS APMĄSTYMAI

Šiandien diena buvo pripildyta įvairiausiu įvykių. Darbe dienos dali žaidžiau su popieriais. Išėjęs iš darbo buvau liudininkas avarijos, per kuria, žuvo šuo. Grįždamas per senamiestį namo, užsukau į mažą  visai neblogą užeigą, kurioje sugalvojau pavakarieniauti.  Aplink tvyrojo prieblanda. Prie kampinio stalelio sėdėjo trys vaikinukai.  Atsisėdau prie baro ir užsisakiau bulvynių blynų su lašiša, pagardinta krapais. Vaikinai gana garsiai aptarinėjo savo kolegos buvusią draugę. Prisiminė kaip vienas iš jų apmyžo jos lovą. Turiu labai gerą uoslę. Jie valgė kažkokį sūrį ir traškučius. Chemijos kvapas mane pykino. Už lango pavėlavusi žiema pradėjo rodyti savo galią. Užsimerkiau ir norėjau pabėgti nuo tos realybės kuri supo mane. Kilo mintis, o jeigu per atostogas nuvažiuoti į Paryžių, į mano išsvajotą jaunystės miestą. Ištisą dieną vaikštinėti senomis, siauromis Paryžiaus gatvėmis, primenančius Napoleono Bonaparto laikus, klausytis kalbos kurios suprantu tik keletą pagrindiniu žodžių.
Suvalgiau blynus, kurie buvo labai skanūs ir užsisakiau kavos, pagardintos  šlakeliu brendžio.  Jaučiausi pakilioje nuotaikoje. Pamenu tėvo pamotę - gydytoją. Ji sakydavo, kai vyrai geria stipresnius gėrimus, tai esąs  “užslėpto” alkoholizmo ženklas arba “užslėptas” latentinis homoseksualumas. Kaip galima - tokia nesąmonę sugalvoti ? ! … Barmenas įjungė televizorių, malonus balsas veikė raminančiai. Tie trys vaikinai išėjo garsiai trinkteldami durimis, ir iš lauko pasigirdo griausmingas juokas. Barmenas gana manieringai šluostė tuščius alaus bakalus. Nuėjau į tualetą ir vandeniu apsišlaksčiau veidą. Veidrodyje atrodžiau lyg iš amerikietiško filmo  apie zombius  … Ranka bandžiau nuglostyti juokingai į visas puses styrančius plaukus.Tai siaubinga, pagalvojau. Sugrįžau į savo seną vietą ir  nukreipiau žvilgsnį pro kavinutes langą, stebėjau pro šalį skubančius žmones. Jie skubėjo, ir baltos snaigės švelniai krito priešais žibintų šviesas. Žiūrėjau ir vis mąsčiau … Mano telefonas ėmė isteriškai klykti. Nustebau, nes po darbo visada išjungiu telefonus.
Į kavinutę įėjo pagyvenusi moteris su daug jaunesniu vyru. Vyras atrodė labai trapus, švelnūs veido bruožai, plonos lūpos su atsikišusiais žandikauliais, šviesūs plaukai gausiai žėlė jo galvos priekyje, raitėsi prie smilkinių, gulė kutukais ant ausų ir labai liesomis kojomis, atrodė tuoj, tuoj suluž … Moteris nedidukė, juodas kostiumelis, kurį ji vilkėjo, buvo matyti skirtas perpus už ją jaunesnei moteriai, bet jai puikiai tiko, gulėjo tarsi jai pasiūtas ir pridavė jai seksuolumo, patrauklumo. Sušalę ir purtydami nuo savęs sniegą, moteris ir vyras atsisėdo prie staliuko - vienas priešais kitą. Moteriai juoda tušo ašara nuvarvėjo skruostu, padarydama ją panašią į stilingą mažąjį  Piero. Vyriškis palaižė pirštą ir nuvalė Piero ašarą. Aš vos susilaikiau … Nesantokiniai santykiai … Šypelėjau ir jų žvilgsniai nuslydo į mane lyg atspėdami mano mintys.

Pareinu į namus. Žmona sėdėjo atsilošusi fotelyje, užmetusi koją ant kojos, lyg kino žvaigždė …

Rodyk draugams