BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009, Balandis

LIKO PAPRASTA MIESTELIO DUKRA …

Darbovietėje kolėga papasakojo tokį atsitikimą įvykusi jo gimtajam miestelyje.

Tėvai iškėlė dideles vaišes dukros apsilankymo proga. Jie norėjo pasididžiuoti prieš visą giminę, kaimynus, draugus savo dukterimi, kurią pažįsta visa Lietuva. Į vaišes suvažiavo artimų ir tolimų giminaičių. Viskas buvo gražu, puikus žmonės ir jų nuoširdumas, buvo linksmų istorijų pripasakota, išgerta ir suvalgyta …

Visi negalėjo atsidžiaugti buvusios kaimynės paprastumu ir visi įsitikino, kad populiarumas kaimynės neišpaikino, kad ji liko ir liks paprasta miestelio dukra. Garsenybė išgėrė kelias taureles degtines paskui dar … Svečiams tai labai patiko. Garsenybė, o nesididžiuoja, linksma ir su paprastais žmonėmis … Paskui pylėsi pati ir jau niekas negalėjo jai sukliudyti. Ėmė traukti dainas, blevyzgoti, sapalioti nei šį, nei tą … Dar nespėjo žmonės išsiskirstyti, kaip ji prikibo prie kaimynės vyro. Galiausia ant pusbrolio  “AUDI” stogo sušoko LINDIHOPĄ. Štai tau ir talento, moters tyrumo ir grožio įsikūnijimas !

Kai kaimynas nukėlė ją ant žemės, už tai buvo pavaišintas keliais skambiais antausiais … Sugadinta šventė, tėvų nudelbtos akys, bereikšmiai padėkos ir mandagumo žodžiai - ir skubėjimas greičiau dingti iš šių namų …  …  …

Rodyk draugams

PASLAPTYS …

Nuostabus rytas! Saulė dar tik kylanti ir atsispindi languos. Gatvė tuščia … Stovi dvi merginos. Viena kitai kažką kužda į ausį (kad niekas negirdėtų).

Rodyk draugams

DVIEJŲ GĖJŲ MELODRAMA … …

Prie mano namo visada nesibaigiantis šurmulys. Eidamas namų link atkreipiau dėmesį į vieną mašiną . Kurioje ant užpakalinės sėdinės karštai bučiavosi porelė jaunų vyrų. Pasijutau kažkaiptai nejaukiai… Nustebintas buvau, kaip vienas savo palydovui vožė į ausį, ir ore pakvipo kino žanru - melodrama. Pagalvojau, galbūt mokantis karate , kad taip šokinėja ir muša už save vyresnį ir stipresnį.

Kada labai niežti nagus, pasikasyk į sieną, sakydavo amžinatilsį tėvelis. Vyriškis nė nemanė priešintis ar apsimesti, kad nieko neatsitiko, kaip nuskriaustas bardas ar primuštas liūtas  pasitraukė kiek į šalį, luktelėjęs grįžo, mano nuostabai be jokio pykčio nusilenkė ir galantiškai ištiesė jaunesniajam ranką, visai nesisaugodamas gauti antrusyk ir paduoda 100 litų banknotą.

- Nekišk man savo pinigų; teatrališkai pareiškė jaunesnysis. Kaip nori, - gūžtelėjo pečiais vyresnysis ir, demonstratyviai įmetęs banknotą į šiukšlių dėžę orei nuėjo į netoliese  esanti  "CAZINO". Palikdamas ore brangių saldžių kvepalų kvapą …

Rodyk draugams

DINGO SKALIKAS …

Šiandien grįždamas namo atkreipiau dėmesį į tokio turinio skelbimą.

Dingo vietinės veislės SKALIKAS.

Žymės: juodas, geltana pakakle ir papilvė, skarota uodega, meilios akys, vardas  "BOKSAS".

Pranešti: mob.tel. ………… Rūtai.  Atsilyginsiu.

Piliečiai !  Susitikę gatvėje šunis, klausinėkite jų vardų, ir jeigu kuris atsakys: "Aš esu  "BOKSAS" , praneškite Rūtai ….

Rodyk draugams

UŽUOMINA … …

Ji buvo tokia graži, kad turėjo teisę būti kvaila … …

Rodyk draugams

KĄ GALVOJATE APIE CIGARETES ?! …

     Cigaretė - į popierių įvyniota dvokianti žolė, kurios viename gale ugnis, o kitame - KVAILYS … 
    

Rodyk draugams

ČAPLINAS LANGĄ IŠMUŠĖ …

     Mažasis Čarlis neturėjo kuo apsiauti. Čarlio motina, siųsdama sūnų parnešti biednuomenei skirtos duonos, dažnai jį apaudavo savo išklypusiais bateliais.
     Kartą batelis kryptelėjo, ir Čarlis alkūne išmušė vienos krautuvėlės langą. Nusigando vaikas ir čiupęs į rankas motinos batus pasileido bėgti.  Krautuvininkas šoko vytis. Lenktynės, aišku, laimėjo ilgasis krautuvininkas. Jis sučiupo berniuką ir ėmė jam sukti ausį.
- Ach, tu nenaudeli! Pabėgti norėjai?
- Nieko panašaus, ai!
- Kaip tai - nieko panašaus? Juk aš tave pagavau bebėgantį!
- Aš bėgau, ai!… Bėgau namo pasiimti pinigų už langą užmokėti.   

Rodyk draugams

IRONIŠKA UŽUOMINA … … …

     Kiekvienas veidas turi nepanaudotą kaukę.

    

Rodyk draugams

VISI MES UŽ ABSTINENCIJĄ …

     Per Velykas - atgimimo šventę užeinu pas buvusi mokslo draugą. O jis pasirodo ir svečių belaukęs. Tai puiki proga sueiti, pabūti, pabendrauti ir plačiau pasikalbėti. Vis mažiau žmonės bendrauja, pasidarė pasipūtę ir išdidūs, nuolat paskendę savo mintyse per retai šypsosi. Tikrų draugų laikui bėgant lieka vis mažiau.
     Ant stalo migdolinis braškių tortas, sausainiai, vaisiai nepamiršta ir margučių, gėrimai - įvairiausios sultys…
Kaimynas iš sekančio namo suvalgė gabaliuką migdolinio torto, nusikosijo, ir tarė:
- Kaimynėli atleisk, pas mane turi ateiti duktė su anūku - ir jis išėjo.
Suprantama juk duktė turi per šventes aplankyti savo tėvus.
Santechnikas susigrūdęs torto gabalą į burną tuoj po kaimyno pareiškė:
-Aš turiu labai daug darbo, mielai dar pasilikčiau, bet darbas stovi, per tas šventinės dienas žmona prašė kriauklę pakeisti. Su šypsena skėstelėjo rankomis ir … Mes žinoma, jį supratome ir visai neužpykome.
Dar po penkių minučių draugo bendradarbis tarė:
- Žmona nuėjo į ligoninę uošvis po operacijos. Vaikai vieni palikti, turiu eiti. Vaikus reikia prižiūrėti … Juk vaikai  - mūsų ateitis.
Po valandos likome mudu su Artūru.
- O tu ką? … Jokiu reikalų neturi? …
- Ne sakau, - jokių … Nei vaikų mažų, nei darbo neturiu … Juk atėjau tavęs aplankyti. Aš dar pasėdėsiu.
- Tai gerai, o tai jau maniau, kad ir išgerti nebus su kuo.
- Ir stato ant stalo lietuviškos degtinės butelaitį.
- Apskritai tai aš už abstinenciją negeriu tai širdis, tai inkstai streikuoja.
Taigi, pagalvojau, kiek daug žmogus reikalų turi, kai blaiviai gyvena … …     
       

Rodyk draugams

APIE MEILĘ MATEMATIŠKAI … …

      Vaiko meilė motinai lygi motinos meilei vaikui.
      Vienturtes dukros meilė tėvams atvirkščiai praporcinga jos suknelių skaičiui. Marčios meilė anytai ir žmonos meilė vyrui tesiog  praporcinga pirmųjų tarpusavio atstumui ir vyro mėnesinio uždarbio sumai …

Rodyk draugams

Senesni įrašai »