ANEKDOTINĖ SITUACIJA …
Užėjau į foto laboratoriją nusipirkti rėmelio foto nuotraukai. Po keliu minučių pro duris įeina vyras ir moteris. Ji aukšta, o vyras žemas, storas, panašus į “apelsiną”. Kažkaip labai komiškai atrodė…
Moteris kažko nerimavo ir vis rausiasi savo rankinuke, ir nežiūrėdama sako:
- Ar jūs tikrai atliekate didinimo darbus?
- Atliekame visokiausius didinimus, mažinimus …!
- Tai labai gerai! Aš norėčiau padidinti savo vyrą ir pasirausiusi ištraukia iš rankinuko nuotrauką … …
Rodyk draugams
tikra šeiminiška meilė ir laimė…
O man šiandien buvo tokia anekdotinė situacija.
Prekybos centre ištraukė man piniginę, o vakare
ją atgavau…Kaip keista niekas iš piniginės nedingo.
pardavejos vietoj buciau apturejus koma is juoko ;DDD