BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ADRESATAS NEŽINOMAS … …

     Norėjau pasveikinti savo artimiausia žmogų su žiemos pabaigą. Parašiau laišką - pasveikinimą iš Kauno į Kauną. Po kiek laiko gavau tą patį voką atgal … … “tokio numerio nėra, adresatas nežinomas”. Kas gi čia dabar?… Juk ir gatvę, namo numerį gerai žinau, adresatą gerai pažįstu, o ir pats tiek metų išgyvenau tame name. Pasirodo, mano siustas laiškas buvo išsiųstas į Šakius, kur adresato nebuvo ir negalėjo būti.
Kai kitą kartą rašysiu laišką, reikės pačiam nunešti ir įmesti į pašto dėžutę. Rezultatas bus užtikrintas, greitas ir tikslus…
     O ar jums kartais nebuvo taip atsitikę? …         

Rodyk draugams



3 komentarai

  1.   kostia 2009-03-12 19:29:14

    as gavau saukima is karinio, man tada jau buvo virs 30 metu:)

  2.   cinamonoKrautuvele 2009-03-12 20:10:42

    prieš mėnesį išsiunčiau du laiškus pažįstamiems žmonėms ir jie grįžo, nes irgi adresato nerado :D nors adresai teisingai nurodyti…kažkoks kosmosas :D

  3.   Anonimas 2009-03-19 19:42:20

    Nors laiškus siųsti mėgstu, su tokiais atvejais neteko susidurti. Visad nueina. :}

Palikti komentarą