ADRESATAS NEŽINOMAS … …
Norėjau pasveikinti savo artimiausia žmogų su žiemos pabaigą. Parašiau laišką - pasveikinimą iš Kauno į Kauną. Po kiek laiko gavau tą patį voką atgal … … “tokio numerio nėra, adresatas nežinomas”. Kas gi čia dabar?… Juk ir gatvę, namo numerį gerai žinau, adresatą gerai pažįstu, o ir pats tiek metų išgyvenau tame name. Pasirodo, mano siustas laiškas buvo išsiųstas į Šakius, kur adresato nebuvo ir negalėjo būti.
Kai kitą kartą rašysiu laišką, reikės pačiam nunešti ir įmesti į pašto dėžutę. Rezultatas bus užtikrintas, greitas ir tikslus…
O ar jums kartais nebuvo taip atsitikę? …
as gavau saukima is karinio, man tada jau buvo virs 30 metu:)
prieš mėnesį išsiunčiau du laiškus pažįstamiems žmonėms ir jie grįžo, nes irgi adresato nerado
nors adresai teisingai nurodyti…kažkoks kosmosas 
Nors laiškus siųsti mėgstu, su tokiais atvejais neteko susidurti. Visad nueina. :}